Römorklu Konteyner Karavan CMZ-5001

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Konteyner Karavan

Gezmeyi severlerin tercihi olan karavanlar istenilen her noktaya dilediğiniz gibi seyahat etmenize imkan tanıyor. Ancak karavan sektörü de artan maliyetlerden etkilenmiş ve fiyatlarda aynı oranda artış göstermiştir. Bu nedenle karavan alma hayali kuran kişiler karavan almayı erteliyor. Ancak konteyner karavan hem fiyat hem de model bakımından herkese hitap ediyor. Karavanlar ile birlikte şehir turları yapan kişiler için önemli olan noktalardan bir tanesi karavanın her bir noktasının aktif olarak kullanılmasıdır. Tüm eşyaların belirli bir düzen çerçevesinde yerli yerinde durması seyahat ederken sizlere kolaylık sağlayacaktır. Konteyner karavan bu alanda sizlere büyük oranda avantaj sağlıyor.

 

 

Konteyner Karavanlar Artık Profesyonelce Dizayn Ediliyor

Konteyner karavan yaptırmak isteyen kullanıcılar karavan modellerinin ne şekilde dizayn edildiğine ve yapım aşamasında kullanılan malzemelerin neler olduğunu merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Öncelik olarak konteyner yapılar 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler her hava koşuluna uygunluk sağlayarak yapının sağlam olmasına yardımcı oluyor. İç dizayn kısmı tamamen sizlerin talebine göre oluşturuluyor. Özel programlar aracılığı ile araba boyutlarına özel olarak hazırlanan konteyner karavanlarda boya, tesisat, yer döşemesi ve benzeri tüm detaylar fiyatın içerisine dahil ve hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Aynı zamanda dilerseniz araç üzerine kurulumları yapılarak sizlere sunuluyor, dilerseniz de hazır olarak sizler ile paylaşılıyor.

 

 

 

Konteyner karavan iç dizayn yapım süreçlerinde malzemelerinizin muhafaza edilmesi için dolaplar inşa ediliyor. Her bir noktanın kullanılması için birçok dolap kullanılan karavanları rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanınıyor. Sizlerde hayallerinizde ki karavan modeline artık daha uyguna konteyner karavanlar ile kavuşabilirsiniz.

 

 

Konteyner Karavan Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Konteyner karavan kısa sürede teslimat seçeneği ile klasik yapılardan oldukça farklıdır. Konteyner karavan yaklaşık olarak 7 iş günü içerisinde sizlere hazır bir şekilde teslim edilir. Zaman tasarruf etmenize imkan tanıyan bu karavanlar Türkiye’nin her bir noktasına donanımlı özel araçlar ile gönderiliyor. Sizler yapım sürecimde ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. İç dizayn kısmında herhangi bir ücret talep edilmemesi nedeni ile piyasa üzerinde satışa sunulan karavanlardan %80 daha uygun fiyata hayallerinizi yaşayabilirsiniz

 

Model ve genişliğine sizlere karar vereceğinizden dolayı iç dizaynında ekstra talep ettiğiniz detaylar var ise karavan proje aşamasında ekleyebilirsiniz. Karavanlar yapı olarak araba arkasına eklenebilecek boyutlarda tasarlanıyor. Bu nedenle sahip olduğunuz aracınızın boyutuna göre sipariş kaydı oluşturabilir ya da kusursuz bir tasarıma sahip olmak için uzmanlardan destek alarak boyut aşamasına karar verebilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek