150×200 Metropol Kabin

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

 • Metropol Bekçi Kulübesi

  Büyükşehirlerde her bölgede artış gösteren bekçiler görev yerlerinde kulübeye ihtiyaç duyarlar. Özellikle kötü hava şartlarında sığınabilmelerine imkan tanıyan bu kulübeler küçük boyutlu yapılardır. Kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre dilediği metrekareyi yaptırabileceği metropol bekçi kulübesi her hava şartlarına uygun olarak dizayn edilebiliyor. Özellikle Türkiye’nin dört bir noktasına kullanılan bu kulübeler başta yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına uyumlu olacak malzemelerden oluşturuluyor. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen bekçi ku

  Metropol Bekçi Kulübesi Yapım Süreçleri Nelerdir?

  Metropol bekçi kulübesi yapım süreçleri özel üretim tesislerinde tamamlanıyor. Belirli bir plan ve proje dahilinde hazırlanan bekçi kulübeleri uzmanlar aracılığı ile özenle inşa ediliyor.

  Bekçi kulübesi yaptırılacak olan alanların mutlaka imar izni alınmış olması gerekir. İmar izni alınmayan noktalar ilerdeki süreçlerde problem yaratabilir. İlgili mercilerden izin işlemleri başlatarak kısa süre içerisinde izin işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yapının projesi, arsanın tapusu gibi belgeleri teslim ederek izin işlemlerini daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

  Kısa Sürede Teslim, Uygun Fiyatları İle Bekçi Kulübesi Her Noktada

  Metropol bekçi kulübesi ihtiyaç duyulan en önemli yapılardan bir tanesidir. Personellerin vakitlerini geçirebileceği kulübeler uzman eller tarafından özenle hazırlanarak kusursuz bir yapı hazırlanır. Sizlerde bu yapılar arasından ihtiyacınız olanı tercih ederek dilediğiniz alana kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Bekçi kulübeleri yapım aşaması düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı kısa sürede inşa edilir. Çevre kirliliği, harfiyat gibi inşaat malzemeleri oluşmayacağından dolayı rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

 • Demontaj olarak sizlere gönderilen bekçi kulübeleri istenilen her alana kolaylıkla kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getiriliyor. Talep etmiş olduğunuz metrekareye göre çizimleri tamamlanan kulübelerin iç dizaynında personellerin ihtiyaç duyacağı dolap ve benzeri detaylarda projeye dahil ediliyor. Bekçi kulübelerinde en çok tercih edilen modeller arasında genişlik ve derinliği 150 metrekare olan modeldir. Personelin rahat ve konforlu bir şekilde mesleğini icra edeceği bu kulübeleri sizlerde yaptırabilirsiniz.
 • Metropol külübeleri portatif yapısı ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Bekçi kulübelerinde klasik yapılar ilk tercihler arasında yer almaktaydı. Ancak yaşanan teslimat problemleri ve meydana gelen fiyat artışları kurum ve kuruluşların farklı sektörlere yönelmesine neden oldu. Konteyner ya da prefabrik olarak tercih edebileceğiniz bekçi kulübeleri uygun fiyatlarda satışa sunulara kısa süre içerisinde teslim ediliyor. Her ihtiyaca cevap veren yapısı, farklı model çeşitleri ile dilediğiniz modeli oluşturabileceğiniz metropol bekçi kulübesi kolay kurulumları ile de dikkat çekiyor.
× Whatsapp Canlı Destek