240/300 2WC-1DUŞ KABİN

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Portatif konteyner tuvalet rahat kullanımı ve avantajlı fiyat politikası ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Kurulumunda kullanılan tüm aksesuar ve malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte her detayı özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. İhtiyaç anında kısa süre içerisinde hazırlanarak montajı yapılan konteyner tuvalet farklı yer döşemeleri ile benzersiz bir tasarım oluşturuyor. Sizler de kısa süreli inşaat işlemlerinizde, halka açık futbol sahalarında, sosyal tesislerde, ofis dışı gibi alanlara portatif konteyner yaptırmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Özel üretim tesislerinde alanında uzman kadrosu ile birlikte her detayı özel programlarda hazırlanarak metrekare hesabına göre dizayn edilen konteyner tuvalet yapıları her alana uyumlu yapısı sayesinde herkesin ihtiyacına uygun yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Portatif konteyner tuvalet, şehrin mimarisine ayak uyduran farklı tasarımları ile istediğiniz her model inşa edilerek hazır hale getiriliyor. Tuvalet içerisinde talep ettiğiniz ekstra aksesuar, yer döşemesi gibi ayarlamalar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız bulunuyor. Karmod her ölçüde ve ebatta portatif tuvalet kabini üretiyor. Yüksek kaliteli portatif hazır wc duş kabin modellerini en uygun fiyatlara en kaliteli hemen teslim. Portatif tuvaletleri ister tek kabinli olarak isterseniz de çok kabinli olarak tercih edebilirsiniz. Tamamen sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan bu yapıları dilediğiniz boyutlarda tasarlayabilirsiniz.

 

 

 

Portatif konteyner tuvalet modelleri şık tasarımları ile klasikten uzak bir model yaptırabilme imkanı sağlıyor. Farklı, modern bir tuvalet yaptırmak için farklı alternatifleri değerlendirmeden konteyner yapıları tercih ederek ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İstenilen her boy dizayn edilmesinden dolayı tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren bu yapıların avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Portatif konteyner tuvalet, şehrin mimarisine ayak uyduran farklı tasarımları ile istediğiniz her model inşa edilerek hazır hale getiriliyor. Tuvalet içerisinde talep ettiğiniz ekstra aksesuar, yer döşemesi gibi ayarlamalar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız bulunuyor. CMZ Konteyner  her ölçüde ve ebatta portatif tuvalet kabini üretiyor. Yüksek kaliteli portatif hazır wc duş kabin modellerini en uygun fiyatlara en kaliteli hemen teslim. Portatif tuvaletleri ister tek kabinli olarak isterseniz de çok kabinli olarak tercih edebilirsiniz. Tamamen sizlerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan bu yapıları dilediğiniz boyutlarda tasarlayabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek