240/300 WC GÜVENLİK KABİNİ

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

 

Kabinler özellikle inşaat alanlarında, sitelerde ve daha bir çok yerde kullanılan portatif ve taşınabilir yapılardır. Firmamızda modern tasarımlarla üretilen kabinler hayatın her alanında ergonomik kullanımda yaşam alanları sunuyor. Çeşitli ölçülerde üretilebilen kabinler demonte olma özellikleri ile açık alanlarda kapalı yaşam mekanları sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Firmamızda uzman ekipler tarafından hazırlanan kabin planları kaliteli ortamlarda üretilmektedir. Firmamızda üretilen kabinler sağlık koşullarına tam uygun olarak imal edilmektedir. Firmamızın farkı ürettiği kabinlerin hammadde kullanımı, özel koku yapmaz boya tekniği, mukavemetli yapısı, pütürsüz ve parlak yüzey görünümünden ortaya çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

Firmamız kabin fiyatları açısından bakıldığında da seri üretimin de sunduğu imkânlarla cazip fiyatlarla kabinleri müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Firmamız ekonomik kabin fiyatları ve yapısı hazır modüler kabinleri ile tercih edilmektedir. Bir çok yere ve amaca uygun olarak tasarlanan ve üretilen kabinçeşitlerimiz yüksek kalitede malzeme kullanımıyla uzun ömürlü olarak kullanıma hazır üretilmektedir. Firmamız aynı zamanda kolay kabin nakliyesi imkânına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

× Whatsapp Canlı Destek