240/400 2WC-2DUŞ KABİN

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

 

 

Portatif konteyner tuvalet rahat kullanımı ve avantajlı fiyat politikası ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Kurulumunda kullanılan tüm aksesuar ve malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte her detayı özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. İhtiyaç anında kısa süre içerisinde hazırlanarak montajı yapılan konteyner tuvalet farklı yer döşemeleri ile benzersiz bir tasarım oluşturuyor. Sizler de kısa süreli inşaat işlemlerinizde, halka açık futbol sahalarında, sosyal tesislerde, ofis dışı gibi alanlara portatif konteyner yaptırmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Özel üretim tesislerinde alanında uzman kadrosu ile birlikte her detayı özel programlarda hazırlanarak metrekare hesabına göre dizayn edilen konteyner tuvalet yapıları her alana uyumlu yapısı sayesinde herkesin ihtiyacına uygun yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Portatif konteyner tuvalet, şehrin mimarisine ayak uyduran farklı tasarımları ile istediğiniz her model inşa edilerek hazır hale getiriliyor. Tuvalet içerisinde talep ettiğiniz ekstra aksesuar, yer döşemesi gibi ayarlamalar var ise proje aşamasında ekleyebilme şansınız bulunuyor.

 

 

 

Portatif konteyner tuvalet modelleri şık tasarımları ile klasikten uzak bir model yaptırabilme imkanı sağlıyor. Farklı, modern bir tuvalet yaptırmak için farklı alternatifleri değerlendirmeden konteyner yapıları tercih ederek ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla yaptırabilirsiniz. İstenilen her boy dizayn edilmesinden dolayı tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren bu yapıların avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Duş konteyner yaptırmak isteyen kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi duş konteyner modelleri ve fiyatlarıdır. Birçok farklı modele sahip olan konteyner yapıları fiyat bakımından da herkese hitap etmeyi başarıyor. Duş konteyner modelleri tercih etmeden önce ihtiyacınız olan boyutu ve genişliği belirlemeniz gerekir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; kısa süreli şantiye işlemlerinde kullanılacak olan duş konteyner için personel sayınızı göz önüne almanız gerekir. Yaklaşık olarak inşaat içerisinde 50 kişi çalışıyor ise 8 kabinli olan duş konteyner modelini tercih edebilirsiniz. Fiyatlarda tercih etmiş olduğunuz model ve genişliğe göre belirleniyor. Herkesin bütçesine uyumlu olan fiyat politikası sayesinde hemen hemen herkes konteyner yapılarının sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizler de ihtiyacınıza göre duş konteyner seçeneklerinden tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek