300/400 Metropol Yapı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Metropol kabin olarak da anılan metropol konteynerler, modern şehir mimarisine uygun olarak tasarlanan çevre dostu ve doğaya uyum sağlayan ürünlerdir. Fabrikalarda özenle tasarlanan bu yapılar, standart bir şekilde üretilir.

Metropol kabinler; kullanım amacı, zeminin şekli ve ekstra ihtiyaçlar doğrultusunda özel olarak tasarlanabilen yapılar arasında yer alır.

Konteyner kavramı, her ne kadar taşımacılık sektörü ile özdeşleştirilmiş olsa da konteyner yapılar aslında bilinenin aksine taşımacılık sektöründen bağımsızdırlar. Geçmiş yıllara oranla her geçen gün sayısı artan metropol kabinler, son yıllarda piyasada daha fazla görünür hale gelen konteyner yapılar arasında bulunmaktadır.

Üstelik teknolojik gelişmeler odağında konteyner yapılar, hem daha konforlu hem de daha güvenli bir hale gelmiştir. Metropol konteynerler; konforlu ve güvenilir olmalarının yanı sıra diğer yapılara göre daha pratik ve işlevsel oldukları için de firmalar, belediyeler ve yapı markaları tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Metropol Kabin Yapıların Kullanım Alanları

Kullanım alanına göre ideal boyutlara sahip olan metropol konteynerler, hem kış hem de yaz aylarında konforlu bir kullanım sunar. Kabinler, istenilen ölçülerde üretilebilir.

Günümüzde geniş kullanım alanları bulunan metropol kabinler; çok amaçlı ofistaksi durağısatış büfelerigüvenlik kabiniWC ve duş kabinleri olarak farklı şekillerde kullanılabilir.

Betonarme yapılara kıyasla oldukça fonksiyonel bir alternatif olarak görülen metropol konteyner çeşitleri, diğer yapı türlerine göre daha ekonomiktirler. Ayrıca bu kabinlerin kurulumu kolay bir şekilde yapılabilir ve istendiği zaman kabinler başka bir alana pratik bir biçimde taşınabilir.

 

Metropol Konteyner Modelleri İle Pratik Çözümler

Metropol konteyner kullanımı geniş bir yelpazede pratik çözümler sunar. Birçok farklı sektörde kullanılan metropol kabin modelleri, görünümleri ile şehir mimarisine de uyum sağlar. Metropol kabinler, belediyelerin hizmet verdiği alanlarda sundukları çözümler nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Örneğin kolay bir şekilde kurulabilen ve taksi durakları için uygun olan kabin modelleri, şehirlerdeki düzensiz yapılaşmanın yarattığı görüntü kirliliğini ortadan kaldıran etkili çözümler arasındadır.

WC ve duş kabinleri ile satış büfeleri ise düşük maliyet ve kolay kurulum açısından yine belediyeler tarafından çokça tercih edilen diğer konteyner modellerindendir. Üstelik WC&duş kabinleri, şantiyelerde de pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Söz konusu kabinlerde elektrik ve sıhhi tesisatın sıva altında kalması da yapıların güvenli olmasını sağlayan unsurlardan biridir. Diğer yandan ofis olarak değerlendirilmek üzere üretilen çok amaçlı metropol konteynerler de firmaların iş yapış süreçlerini çok daha pratik hale getiren ürünlerdendir.

Metropol Konteyner Kullanımının Avantajları

Günümüzde inşaat ve yapı sektöründeki maliyetler her geçen gün artmaktadır. Hem zamandan hem de bütçe açısından tasarruf etmek isteyen firmalar, organizasyonlar ve belediyeler; metropol konteynerleri tercih edebilir.

Metropol konteynerler, birçok avantajı içinde barındırır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Diğer yapı türlerine göre son derece ekonomik bir yapı seçeneği olan metropol konteynerler, özel sektörden kamu kurumlarına kadar hemen her organizasyon için en ideal çözüm olabilir.
  • Kabinler üretildikten sonra çok kısa bir süre içerisinde teslim edilir.
  • Diğer yapılardaki gibi aylarca beklenmesi gerekmediği için metropol kabinin işlevine bir an önce başlayabilmesi, zamandan tasarruf edilmesini sağlar.
  • Firmaların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre kabinler özelleştirilebilir.
  • Metropol konteynerlere ısı ve ses yalıtımı yapılabilir.
  • Çevre dostu ve doğaya son derece uyumlu yapılar olan metropol konteynerler, depreme dayanıklı olma özellikleri ile de ön plana çıkar.
× Whatsapp Canlı Destek