300/700 21m2 7’li Wc Konteyner

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Tuvalet Duş Konteyner Artık Her Bölgede Kullanılıyor

Üretim ve inşaat sektöründe yaşanan fiyat artışlarından dolayı bireysel kişiler başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar farklı yapı sektörlerine yönelerek tüm ihtiyaçlarını bu sektörler aracılığı ile yaptırıyor. Konteyner yapılar, kaliteli malzemelerden inşa edilen ve fiyat bakımından da her bütçeye hitap eden bir yapı olmasından dolayı herkes tarafından tercih edilerek Türkiye’nin her noktasında yaptırılıyor. Tuvalet duş konteyner, modern yapıları sayesinde şehrin mimarisine uygun olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda ekstra talep edilen bir model var ise alanında uzman kişiler tarafından özenle inşa edilen bu yapılar klasik yapılar ile kıyaslandığında bütçenizi aşmadan yaptırabileceğiniz en iyi seçenekler arasında ilk sırada yerini alıyor.

 

Tuvalet Duş Konteyner Modelleri

Tuvalet duş konteyner modelleri istek ve talebe göre farklı modelleri içerisinde barındırıyor. Sizler ne tür bir yapı inşa ettirmek isterseniz tuvalet duş konteyner yapılarının proje aşamasında talep ettiğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Kalabalık lokasyonlara yaptırılacak olan konteyner yapıları için 8 ila 15 ünitenin içerisinde barındığı tuvalet duş konteyner tercih ediliyor. Sizler personel sayınıza göre bu tuvalet duş konteyner seçeneklerini ister artırabilir, isterseniz de daha küçük boyutlarda yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Konteyner Yapılar Donanımlı Araçlar ile Sizlere Gönderiliyor

Konteyner yapılar özel üretim tesislerinde steril ortamlarda hazırlandıktan sonra donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan noktalara yönlendiriliyor. Teslimat aşamasındaki tüm detaylar ile alanında uzman kişiler özel olarak ilgileniyor. Her detayı hazır olarak teslim edilen konteyner yapılarda boya, yer döşemesi, elektrik tesisatı, su tesisatı gibi tüm işlemler yapılıyor. Sizlere pratik çözüm sunan konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Parklarda, bahçelerde, piknik alanlarında, milli parklarda, sosyal tesislerde ihtiyaç neredeyse hemen kullanıma hazır tuvaletler. Türkiye’nin en çok tercih edilen tuvalet & duş  üretimleri CMZ KONTEYNER ilediğiniz yerde kullanıma hazır. WC konteynerini hizmete almak için atık ve temiz su ana şebeke bağlantılarını yaptırmanız yeterli.

× Whatsapp Canlı Destek