300/700 35m2 Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Uygun fiyatlara ev sahibi olmak konteyner yapılar ile artık daha kolay. Fiyatlar ve yapım süreçleri kişilere birçok avantaj sağlamasından dolayı bireysel kişilerin en çok talep ettiği yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Konteyner ev son dönemlerde en çok araştırılan ve tercih edilen bir yapı olmasından dolayı her noktada kullanıma hazır olarak inşa ediliyor. Satılık konteyner ev, oldukça şık ve modern yapıları ile kullanıcılar ile buluşuyor. Şehrin yapısına uygun olan farklı tasarımları ile herkese hitap etmeyi başaran konteyner sektörü günden güne büyüme kaydeden bir sektör haline geliyor. Kullanım oranlarının bu denli artış göstermesi nedeni ile farklı tarzlara da hitap etmeyi ihmal etmeden herkesin beğenisine uygun zengin model ağını piyasaya sürüyor. Uygun fiyatlı lüks satılık konteyner evlere göz atın, Müstakil bahçeli ev isteyenlere, pratik yaşam konteyner evler tercihe göre uygun fiyat ile satışa sunuluyor. Sizler dilerseniz tek katlı olan konteyner ev yapılarını da tercih ederek tamamen kendinize ait bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Satılık konteyner ev, düz bir zemin üzerine alanında uzman kişiler aracılığı ile kurulum yapılarak oluşturuluyor. Böylelikle çevreye zarar verecek herhangi bir unsuru bulunmayan konteyner yapılar, klasik betonarme yapılardan oldukça farklı kuruluma sahiptir. Klasik yapılar inşa edilirken eklemek istediğiniz detaylar için ekstra bir ücret ödemeniz gerekir. Aksi takdirde belirli bir plan ve program dahilinde yapılar hazır hale getirilir. Yapının tamamlanma süreci yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişkenlik gösterebilir. Ancak konteyner evler ile kısa süre içerisinde kendi evinize kavuşmanız artık daha kolay.

Satılık Lüks Konteyner Ev Kullanıcılarını Bekliyor

Ev alma hayali kuruyor ancak artan fiyatlar nedeni ile hayallerinizden konteyner yapılar sayesinde vazgeçmenize gerek kalmıyor. Her bütçeye uyumlu lüks yapıları ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu yapılar rahat ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Depreme dayanıklı olarak üretilen bu yapılar her şehre uyum sağlayabiliyor. Müstakil yaşam tarzı ile yaşamını devam ettirmek isteyen insanlar için bir numara bir seçenek olan lüks konteyner ev her şehirde kullanılabiliyor.

Konteyner Ev Kısa Süreli Teslimi ile Acil İhtiyaçlarınızda Yanınızda

Satılık konteyner ev yapım süreçleri tercih edilen modele göre farklı değişim sürelerine sahip olsa da yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilir. Tüm detayları hazırlanan bu yapılar için ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Konteyner ev için hangi fiyat ile anlaşma sağladıysanız o fiyatın üzerine yeni bir maliyet oluşturulmadan, bütçenizi aşmadan hayallerinizdeki evlere sahip olabilirsiniz.

 

× Whatsapp Canlı Destek