300/700 Metropol Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Satış Ofisi Konteyner

CMZ PREFABRİK KONTEYNER

Satış ofisleri modern mimari yapılar ile birleşince oldukça şık ve tasarım bir ofis oluşturuluyor. Gelişen teknoloji ve özel programlar aracılığı ile alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan konteyner ofisler, en çok tercih edilen yapı sektörleri arasında yer alıyor. Her geçen gün gelişen zengin ürün çeşitleri ile herkese hitap etmeyi başaran satış ofisi konteyner, istenilen boy ve metrekareye göre tasarlanabiliyor. Satış ofisi konteyner fiyat bakımından kurum ve kuruluşlara hitap eden bir yapıdır. Ofis fiyatlarının yükselme kaydetmesi ve düşük metrekareye sahip ofislerin bütçeleri aşması nedeni ile farklı alanlara yönelen kurum ve kuruluşlar ilk tercihlerini satış ofislerinden yana kullanılıyor. Klasik ofis yapımlarında tercih edilen inşaat malzemeleri ofislerinde fiyatının yükselmesine neden olan en önemli etkendir. Maliyetlerinizi aşmadan hayallerinizde ki ofise kavuşmak konteyner ile artık daha kolay.

Satış ofisi konteyner modellerinde ister tek katlı, isterseniz de çift katlı olarak tercih edebileceğiniz modeller mevcuttur. Personel sayınıza göre ister tek katlı isterseniz de çift katlı olarak ofis yaptırabilirsiniz. Satış ofisi konteyner modellerinde 1.kalite malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler arasında çelik konstrüksiyon malzemesi, yapıların sağlam ve kullanışlı olması adına kullanılan bir malzemedir. Ofis içerisinde tasarımın istediğiniz şekilde inşa edilebilmesi için kiriş ve kolon gibi çıkıntıların bulunmaması gerekir. Kiriş ve kolonlar yapı bozukluklarına neden olduğu gibi alanların aktif olarak kullanılmasını da engeller. Konteyner satış ofisinde kiriş ve kolonlar bulunmaz ve ihtiyaç duyulmaz. Binanın sağlam bir yapısı olması için çelik malzemeler kullanılır. Sizlerde her noktası tasarım harikası olan satış ofisleri için konteyner tercih edebilirsiniz.

Satış Ofisi Konteyner Modelleri Nelerdir?

Satış ofisi konteyner modelleri her tarza ve her ofis konseptine uygun olarak ayarlanabiliyor. Bu özelliği ile birçok kişiye hitap etmeyi başaran satış ofisleri arasında en çok tercih edilen model tek katlı müstakil olan modellerdir. Metrekare olarak orta boyutta yer alan bu ofisler istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Odaların metrekaresi özel programlar ile ayarlanarak istediğiniz boyutlara göre ayarlanabilir. Böylelikle İhtiyacınız kadar olan oda yaptırarak tüm eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Satış ofisi konteyner modelleri arasından tarzınıza hitap eden modeli tercih ederek her noktaya yaptırabilirsiniz.

Satış Ofisi Konteyner Ne Zaman Teslim Ediliyor?

Kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine olanak sağlayan konteyner ofisler kısa süre içerisinde teslim ediliyor. Yaklaşık olarak 10 iş günüde boya, tesisat, yer döşemesi gibi detaylar hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı ekstra uğraşmanıza gerek kalmıyor. Metropol modelleri ile dikkat çeken satış ofisleri ile hayal ettiğiniz ofise kavuşabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek