580/700 54m2 Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Konteyner Ev Modelleri

Son dönemlerde ev fiyatlarında yaşanan artışlar ev satın almak isteyen kişilerin bu isteğini ertelemesine neden oluyor. İnşaat malzemelerinde meydana gelen yüksek fiyatlar evlerin fiyatlarında derinden etkilenmesine neden oluyor. Özellikle yeni yapılacak olan konutlar lüks site olarak inşa ediliyor. Bu nedenle fiyatlarda bütçelerin aşılmasına neden oluyor. Konut fiyatlarının artış göstermesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi konutların ulaşım araçlarına yakın olması ve merkezi konumda yer almasıdır. Bu gibi noktalarda yer alan konutlar yüksek fiyattan satışa sunuluyor. Klasik betonarme evlerin yapım ve teslim süreçleri yaklaşık olarak 1 ila1,5 yıl arasında değişen süreler zarfında sizlere teslim ediliyor.

Konteyner ev modelleri istediğiniz modele uygun olarak tasarlanabiliyor. İster klasik 2+1 model, isterseniz de iki katlı dubleks yapıları yaptırabilirsiniz. Konteyner ev modelleri istediğiniz metrekareye uygun olarak dizayn edilebiliyor. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan 2+1 modeller 4 kişilik bir aile için uygun bir modeldir. İç kısmının her alanını aktif olarak kullanabileceğinizden dolayı dilediğiniz tasarımı yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Hem şık hem modern yapısı ile tüm kullanıcılar için uygun olan konteyner ev modelleri her noktaya uyum sağlıyor. Konteyner ev modelleri galvaniz çelikten üretilir ve modüler yapısıyla istediğiniz yerde monte edilebilir. En iyi konteyner planları ve iç mekan dizaynları profesyonel kişiler tarafından yapılarak sizlere sunulur. Üretim sonucunda kusursuz bir tasarım ortaya çıkan konteyner evler lüks yaşama adım atmanıza yardımcı oluyor.

Konteyner Ev Modelleri İç Dizayn Tasarımları ile Ön Planda

Konteyner ev modelleri iç dizayn farklı ve ihtişamlı detayları ile göz kamaştırıyor. Hayallerinizin çok ötesinde bir yapıya sahip olmak konteyner ev yapıları ile artık daha kolay. Sizlere konforlu bir yaşam alanı sunan konteyner evler özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Proje aşaması bittikten sonra üretime başlanan bu yapılar kısa süre içerisinde kurulum yapılmaya hazır hale getiriliyor. Donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak alanlara yönlendirilen bu yapılar düz bir zemin üzerine inşa edilerek alanında uzman kişiler tarafından boya, yer döşemesi, elektrik su tesisatı gibi tüm aşamalar tamamlanıyor. Ekstra herhangi bir ücret talep edilmeden ekonomik fiyatlara bu evlere sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Noktasında Depreme Dayanıklı Yapılar

Konteyner ev modelleri uygun fiyatlı ve pratik çözümleri sayesinde her noktada kullanılıyor. Kullanılan malzemeler ile depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu yapıları bütçenize uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Karmod hazır konut üretimleri arasında yer alan 1+1 35 m2 ev modelinin yanı sıra çok sayıda farklı tasarım beğeninize özel. 21, 27, 35, 36, 42, 48 m2 çok sayıda ergonomik kullanımda  konteyner satışı için dilediğiniz zaman arayarak bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilcileri yeni nesil evlerin avantajlarını detaylarıyla anlatarak fiyatlarıyla ilgili bilgi vermekten memnuniyet duyacaklar.

× Whatsapp Canlı Destek