60m2 Modül Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

 

Büyük ve geniş bir eve sahip olmak artık prefabrikler ile daha mümkün. Hem uygun, hem büyük, hem de istenilen her konuma uyum sağlayabilen prefabrik evler arasında 60M2 prefabrik ev en çok tercih edilen evler arasında yerini alıyor. 4 kişilik ya da daha kalabalık aileler için uygun olan bu prefabrik evler istediğiniz ebatlara uygun olarak üretilmesi ile sizlerin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. 60 M2 prefabrik ev, modern ve kaliteli görünümleri ile kusursuz bir yapının oluşturulması sağlanıyor. Her bir detayı özenle düşünülerek hazırlanan prefabrik ev, istediğiniz tüm detayları içerecek tarzda üretiliyor. Sizler, talep ettiğiniz prefabrik ev modellerini belirleyerek kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Doğa ile iç içe, her sabah doğanın farklı manzarasını görebileceğiniz bir yaşam elde etmek isterseniz prefabrik ev seçeneklerinin sizlere sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak arsanızın bulunduğu tüm noktalara 60 M2 prefabrik ev modeli yaptırarak kendinize ait bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev yapımında tercih edilen kaliteli malzemeler evlerin daha dayanıklı olmasına yardımcı oluyor ve uzun yıllar kullanıma uygun olmasına yardımcı oluyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu evler dışarıdan gelen risklere karşı da korunaklıdır. Sizler de 60 M2 prefabrik ev yaptırarak istediğiniz alanlara inşa ettirebilirsiniz.

 

 

 

 

Tek katlı prefabrik ev 60 m2 gündoğumu modeli istediğiniz her alana kurulum yapılabiliyor. Karmod gündoğumu modeli, 3+1,60M2 kullanım alanıyla ferah ve nefes aldıran bir yaşamı ayağınıza getiriyor. Ev yapımında zamandan tasarrufta edebilme imkanınız bulunuyor. Evin tüm detayları sizlere hazır olarak teslim edilmesinden dolayı ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor.

 

 

 

 

 

 

İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

 

 

 

 

 

 

60 M2 prefabrik ev modelleri 2+1 olarak üretilen ev modelidir. Geniş ve ferah bir kullanıma sahip olan bu prefarbik evler ile rahat bir yaşam tarzı edinebilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek