870/700 74m2 Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

74 M2 Prefabrik Ev

Son dönemlerde minimalist yaşamı benimseyen insanlar ilk olarak daha küçük bir evde yaşamak istiyorlar. Aynı zamanda klasik betonarme inşaat sektöründe de son dönemlerde en çok 1+1 ve 50 ila 70 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip evler yapılarak satışa sunuluyor. Küçük evlerin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler 74 metrekare evleri tercih ediyor. Prefabrik evlerin sahip olduğu fiyat politikası her bütçeye hitap etmesinden dolayı kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Yeni bir ev satın almak isteyenler, sahip olduğu arsaya müstakil bir ev inşa etmek isteyenler, ufak çaplı kendine ait doğa ile iç içe hayallerinde ki evi inşa etmek isteyenler prefabrik sektörü ile artık istek ve arzularını daha kolay bir şekilde yerine getirebiliyor. Hem kaliteli, hem güvenilir hem de birbirinden modern ev seçenekleri ile satışa sunulan bu evler istediğiniz her konuma inşa edilebiliyor.

74 M2 prefabrik ev yaptırmak isteyen kişilerin bilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi kurulum yapılacak olan evlerin imar izninin alınmış olması gerekir. İmar izinleri kurulum yapılacak noktaların ilgili mercilerinden alınır. 74 M2 prefabrik ev imar izni için gerekli olan belgeler teslim edildikten kısa süre sonucunda izin işlemleri tamamlanır. Bu izin işlemi

tamamlandıktan sonra arsanızın bulunduğu noktaya kurulum yaptırabilirsiniz.

74 M2 Prefabrik Ev Modern Mimari Yapısı İle Her Noktaya Uyumlu

Prefabrik sektöründe en çok tercih edilen yapılar evlerdir. Bu evler hem herkese hitap edebilmesi hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercihidir. İstediğiniz ev modelini kolaylıkla yaptırabilme fırsatı elde edebileceğiniz prefabrik evler düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı istediğiniz her noktada yaptırabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna uygun olan bu prefabrik evler 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden üretiliyor olup oldukça dayanıklıdır.

74 M2 prefabrik ev içerisinde ihtiyacınız olan tüm detaylar mevcuttur. Banyo, mutfak, oda gibi seçenekler ile ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bu prefabrik evler ile yaşamınızın daha konforlu ve kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

60 M2 Prefabrik Ev Fiyatları

Tek katlı prefabrik 64 m2 söğüt modeli fiyatları oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Herkesin ev sahibi olabileceği bu uygun fiyatlar ile istediğiniz tasarıma sahip evleri kısa süre içerisinde yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.  CMZ Prefabrik ev fiyatlarını etkileyen en önemli noktalar arasında tercih edilen prefabrik evlerin boyutlarıdır. 74 M2 prefabrik ev fiyatları ucuz fiyatlı olmasından dolayı dilediğiniz gibi yaptırabileceğiniz ev seçeneğidir.

 

 

 

 

 

 

 

× Whatsapp Canlı Destek