90m2 Modüler Konteyner Yaşam Alanı

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

İşlevsel ve modern bir tasarımı olan 90 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Datça, CMZ’in prefabrik evlerindeki en popüler ürünlerden biridir. Bu prefabrik ev, geniş aileler için uygun bir seçenek olmakla birlikte, çiftler için de ideal bir yaşam alanı sunar.

Evde yer alan 2 yatak odası, geniş bir oturma odası ve modern bir mutfak, konforlu bir yaşam için gereken tüm alanları sunar. Ayrıca, evin çevresindeki doğal güzelliklerin tadını çıkarabileceğiniz bir veranda da mevcuttur.

 

 

 

CMZ KONTEYNER uzman ekibi tarafından özenle tasarlanan ve üretilen 95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Bahçe, Türkiye’nin her bölgesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Hem doğayla iç içe olmak hem de modern bir yaşam tarzı sürdürmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

 

 

 

 

 

CMZ KONTEYNER uzman ekibi tarafından özenle tasarlanan ve üretilen 95 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Bahçe Türkiye’nin her bölgesinde hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. Hem doğayla iç içe olmak hem de modern bir yaşam tarzı sürdürmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

× Whatsapp Canlı Destek