cmz konteyner prefabrik

"İhtiyaçlarınızı Çözer, Hayallerinizi İnşa Ederiz!"

Ankara Konteyner, başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde konteyner çözümleri sunan lider bir firmadır. Müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve çevre dostu konteyner ürünleri ve hizmetleri sunarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

hakkımızda

CMZ Prefabrik gücüyle, kurulduğumuz 2011 yılından bugüne, ön üretimli yapı sektöründeki bilgi ve tecrübemiz sayesinde, dünyaya yeni ürünler, yenilikçi teknolojiler ve yapı çözümleri sunuyoruz. Farklı coğrafyalarda, zorlu koşullarda, ihtiyaca göre geliştirdiğimiz büyük ölçekli projeleri hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Modüler konteyner, panel prefabrik, hafif çelik ve hibrit yapı sistemleriyle tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini entegre bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu yapı sistemleriyle, şantiye mobilizasyonundan acil yerleşim yapılarına, toplu konutlardan okul ve hastane gibi çok amaçlı yapılara uzanan çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri geliştiriyoruz. Ön üretimli yapı sistemleri ile alternatif bir yapı anlayışı ortaya koyuyoruz, geliştirdiğimiz ürün ve çözümlerle bu anlayışın daha çok ülkeye ve daha çok insana ulaşmasını sağlıyoruz.

ÖN ÜRETİMİN ÖNCÜ GÜCÜ 

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız Kuruluşumuz, sektöründe ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, alanında uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak kabul etmek, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek bizim kalite politikamızı oluşturuyor.

Ürün Kategorilerimiz

“Her türlü ihtiyaca hitap eden konteyner modelleri içinde, kullanışlı tasarımlar ve dayanıklı malzemelerle, projelerinizi destekleyerek, işlerinizi daha başarılı ve sorunsuz hale getirir.”

kiralık

Kiralık Konteyner

"Ankara Konteyner olarak, ihtiyacınıza uygun kiralık konteynerlerimizle projelerinizi destekleyerek, hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz."

metropol-kabin

Metropol KONTEYNER

"Metropol kabin içinde, modern tasarım ve işlevsellik bir araya gelerek, yaşam alanlarınıza konforlu ve estetik bir çözüm sunar."

Konteyner Evler

"Konteyner evler içinde, pratik düzenlemeler ve fonksiyonel kullanımıyla, konforlu bir yaşam alanı sağlar."

wc-duş-kabin

WC & Duş Kabinleri

"WC & Duş kabinleri içinde, hijyen ve kullanım kolaylığı sağlayan modern tasarımlar, ihtiyaçlarınıza pratik ve temiz bir çözüm sunar."

iso-yük

İso Yük Konteynerı

"İSO yük konteynerı içinde, standartlara uygun tasarım ve sağlam yapı, değerli yüklerinizi güvenle taşırken, işlerinizi kolaylaştırır."

Güvenlik Kabinleri

"Güvenlik kabinleri içinde, güçlü yapı ve modern donanımlarla, işinizin güvenliğini sağlayarak, çalışanlarınızın konforunu ve verimliliğini artırır."

“Tüm konteyner modelleri içinde, çeşitli amaçlara yönelik tasarlanmış ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan konteynerler, projelerinizi kolaylaştırarak, işlerinizi daha verimli hale getirir.”

Blog & Ürünler

Sektörel yazı veya ürünlerimiz.

Metropol Kabin
ankaradakonteyner

Metropol Yaşam Alanları

Metropol Konteyner Ev: Metropol Konteynerden Ev Modelleri Metropol konteyner ev sunduğu çeşitli konteynerden ev modelleri, modern yaşamın ihtiyaçlarına uygun tasarımlarıyla dikkat

İncele »

Mutlu Müşteriler

Sektörde kurumsal müşterilerimiz ne dedi ?

"Ankara Konteyner ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi! İhtiyacımız olan konteynerleri kısa sürede temin ettiler ve kurulumları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Hem kaliteli ürünleri hem de profesyonel hizmetleri sayesinde projemizi başarıyla tamamladık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim!"
Mehmet A
İnşaat Müteahhidi

"İhtiyacınızı Konteynerle Çözün!"

Kurumsal konteyner çözümleri için hemen arayın !

× Whatsapp Canlı Destek