İnşaat Konteyner CMZ-1002

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Kiralık300X700 3 DUŞ-3WC  konteyner kiralama ihtiyaçlarınızda CMZ KONTEYNER markalı sıfır ve 2.el ürünlerde kısa veya uzun vade de uygun fiyatlarla kolayca kiralamanıza olanak sağlar. 300x700cm ebatında 21m2 alana sahip tek odalı konteyneri, ev, ofis, depo, güvenlik kulübesi, şantiye yatakhanesi ve yemekhanesi olarak kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen konteyner modeli ve ebatıdır. ANKARA bölgesindeki tüm ilçelere adet bazlı yada çoklu adette konteyner kiralama hizmeti vermekteyiz. CMZ Konteyner kalitesi ile üretilen sıfır ürünlerimizin yanı sıra ikinci el olarak stoklarımızda yer alan ürünler arasında konteyner kiralayabilirsiniz. Ayrıca 3x3m3x4m3x5m3x6m ve 3x8m farklı ebatlarda da kiralık konteyner ihtiyacınız var ise bizimle irtibata geçiniz. Toplu konteyner kiralamalarda uygun indirimli fiyatlarımızdan da yararlabilmektesiniz.

 

 

 

 

 

Nasıl Konteyner Kiralarım?

Kiralamak istediğiniz konteyner tipini, özelliğini ve adetini müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizi arayarak yada info@cmzprefabrik.com.tr eposta adresine yazarak talep edebilirsiniz. Sizlere sunacağımız uygun kiralama fiyatları doğrultusunda anlaşma sağladığımız anda konteyner kiralama hizmetinizi alabilirsiniz. Kiralayacağınız sıfır konteynerlerde duvar tipini ısı yalıtımlı 60’lık sandviç panel duvarlı olarak seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

 

 

Nakliye Ödemeleri Nasıl Olmaktadır?

Kiralayacağınız tüm konteyner ve kabin ürünlerini  ANKARA/KAHRAMANKAZAN  depomuzdan sevk etmekteyiz.

Nakliye ücretleri tüm kiralama türlerinde müşterimize aittir.

 

 

 

 

 

   Konteyner Kiralamanın 4 Avantajı

1) Esnek Kısa Ve Uzun Vadeli Konteyner Kiralama Sözleşmesi

Hem kısa hem de uzun süreli kiralama süreleri için konteyner kiralıyoruz, böylece konteynerleri istediğiniz kadar az veya daha uzun süre kiralayabilirsiniz. Ödemelerinizi ay bazında rahatça ödeyebilirsiniz. Tek seferde bir çok konteynere ihtiyacınız olduğu zaman satın almak yerine kiralamak şirket ekonominize güçlü bir kâr sağlayacaktır.

2) Rekabetçi Konteyner Kiralama Fiyatlandırması

CMZ KONTEYNER, önemli bir konteyner stoğuna sahip olduğu için, konteynerleri doğrudan firmamızdan kiralayabilirsiniz. Doğrudan bizimle iletişime geçerek size çok rekabetçi fiyatlar sağlayabiliriz.

3) Biz Işinizi Önemsiyoruz

2012  yılından bu yana Türkiye genelinde ve dünya genelinde konteyner imalatında ve satışı yapmaktayız. Mükemmel müşteri hizmetinin önemini anlıyoruz, böylece konteyner kiralama ekibimiz size yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli çaba sarf ediyor.

4) Hızlı Teslimat

ANKARA Sınırında Yer Alan Depomuzun Konum Avantajı Sayesinde, Tüm Ankara Bölgesinde Bulunduğunuz Yere Hızlı Ve Stressiz Teslimat Sağlayabileceğimiz Anlamına Gelir. Teslimat (Nakliye) Ücretleri Müşterilerimize Aittir.

 

× Whatsapp Canlı Destek