İnşaat Konteyner WC Kabin CMZ-1005

Anasayfa |

Katalog & Broşür

İletişime Geç

Bizi hemen arayın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

 

Kiralık konteyner kiralama ihtiyaçlarınızda CMZ KONTEYNER markalı sıfır ve 2.el ürünlerde kısa veya uzun vade de uygun fiyatlarla kolayca kiralamanıza olanak sağlar.  o kulübesi, şantiye yatakhanesi ve yemekhanesi alanlarında kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen konteyner modeli ve ebatıdır. ANKARA bölgesindeki tüm ilçelere adet bazlı yada çoklu adette konteyner kiralama hizmeti vermekteyiz. CMZ Konteyner kalitesi ile üretilen sıfır ürünlerimizin yanı sıra ikinci el olarak stoklarımızda yer alan ürünler arasında konteyner kiralayabilirsiniz. Ayrıca 3x3m3x4m3x5m3x6m ve 3x8m farklı ebatlarda da kiralık konteyner ihtiyacınız var ise bizimle irtibata geçiniz. Toplu konteyner kiralamalarda uygun indirimli fiyatlarımızdan da yararlabilmektesiniz

 

 

 

 

 

Nasıl Konteyner Kiralarım?

Kiralamak istediğiniz konteyner tipini, özelliğini ve adetini müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizi arayarak yada info@cmzprefabrik.com.tr eposta adresine yazarak talep edebilirsiniz. Sizlere sunacağımız uygun kiralama fiyatları doğrultusunda anlaşma sağladığımız anda konteyner kiralama hizmetinizi alabilirsiniz. Kiralayacağınız sıfır konteynerlerde duvar tipini ısı yalıtımlı 60’lık sandviç panel duvarlı olarak seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

 

 

 

 

 

Ödemeler Ve Kiralama Süresi Nedir?

Konteyner kiralama hizmetimizde minimum kiralama süresi 3-2 aydır ve en uygun fiyatlama ücretleri bu sürelerde sunulmaktadır.
Konteyner kiralamak istediğinizde ödemeler aşağıdaki sıralamada yapılmaktadır.

  1. Konteyner kiralama süresi belirlendiğinde 3 ay, 4 ay, 5 ay, 6 ay ve daha fazlası farketmez. Sizlerle sözleşme itibariyle ilk 3 aylık kiralama ücretini ve konteyner gidiş-dönüş nakliye ücreti peşin olarak nakit, kredi kartı, banka havalesi ile ödemeler tahsil edilir.
  2. Konteynerinizi kullanmaya başladıktan ve 3 ay dolduktan sonra eğer kiralamaya devam etmek isterseniz bundan sonraki kira ödemelerinizi ay bazında rahatlıkla aynı ödeme şartlarında yapmaya devam edersiniz.

Nakliye Ödemeleri Nasıl Olmaktadır?

Kiralayacağınız tüm konteyner ve kabin ürünlerini  ANKARA/KAHRAMANKAZAN  depomuzdan sevk etmekteyiz.

Nakliye ücretleri tüm kiralama türlerinde müşterimize aittir.

Konteyner Kiralamanın 4 Avantajı

1) Esnek Kısa Ve Uzun Vadeli Konteyner Kiralama Sözleşmesi

Hem kısa hem de uzun süreli kiralama süreleri için konteyner kiralıyoruz, böylece konteynerleri istediğiniz kadar az veya daha uzun süre kiralayabilirsiniz. Ödemelerinizi ay bazında rahatça ödeyebilirsiniz. Tek seferde bir çok konteynere ihtiyacınız olduğu zaman satın almak yerine kiralamak şirket ekonominize güçlü bir kâr sağlayacaktır.

2) Rekabetçi Konteyner Kiralama Fiyatlandırması

CMZ KONTEYNER, önemli bir konteyner stoğuna sahip olduğu için, konteynerleri doğrudan firmamızdan kiralayabilirsiniz. Doğrudan bizimle iletişime geçerek size çok rekabetçi fiyatlar sağlayabiliriz.

3) Biz Işinizi Önemsiyoruz

2012  yılından bu yana Türkiye genelinde ve dünya genelinde konteyner imalatında ve satışı yapmaktayız. Mükemmel müşteri hizmetinin önemini anlıyoruz, böylece konteyner kiralama ekibimiz size yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli çaba sarf ediyor.

4) Hızlı Teslimat

ANKARA Sınırında Yer Alan Depomuzun Konum Avantajı Sayesinde, Tüm Ankara Bölgesinde Bulunduğunuz Yere Hızlı Ve Stressiz Teslimat Sağlayabileceğimiz Anlamına Gelir. Teslimat (Nakliye) Ücretleri Müşterilerimize Aittir.

× Whatsapp Canlı Destek